Що ви хотіли б побачити на vnebo?
Всього відповідей: 97
Форма входу
Пошук по vnebo
Новини церкви » Архів новин

Навчальний семінар по християнським сімейним відносинам (29.01.2011)

Цієї суботи (29.01.2011) в баптистській церкві м. Яготина пройшла зустріч – семінар на тему християнської сім’ї. В сьогоднішньому світі, коли аморальність, розпусний образ життя та неповага до рідних ллються з екранів телевізорів, навчання християнським принципам в сімейних відносинах неабияке актуальне! Саме тому на зустріч був запрошений пресвітер Першої Броварської церкви ЄХБ Анатолій Дем’янович. Брат Анатолій зі своєю дружиною одружені вже 32 рокіи, та мають 5 дітей. І на семінарі по черзі розкривали слухачам таємниці та особливості Божих принципів сімейного життя, які Він залишив нам у Своєму Святому слові – Біблії. На зустрічі були присутні близько 25 сімейних пар різного віку, та всі вони отримали корисні поради, настанови та підбадьорення від Господа. Сімейна пара, що зовсім недавно одружилися – всього 5 місяців та пара, що вже разом – понад 50 років, отримали від пастора Анатолія символічний подарунок.

Наступний семінар заплановано на 26.03.2011. У майбутньому також планується проводити такі семінари на різні теми. Вхід вільний – слідкуйте за запланованими зібраннями на сторінці дошки об’яв.

Дата події: 29.01.2011
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 1083 разів

Молодь на Discovery (29.01.2011)

Discovery, сезон 3 imprintband.com

Молодь міста Яготина відвідала чергову зустріч молодіжного проекту "Discovery", що проходила в Українсьому Домі на Європейській площі! Тема зустрічі мала назву "З чистого листа", де розкривалось як правильно будувати "свій дім" тобто своє життя!

Гостем на проекті була музична группа з США "Імпрінт"!

Дата події: 29.01.2011
Додав: believer
Проглянуто: 1377 разів

Братське спілкування у селі Теплівка (25.01.2011)

25 січня 2011 у селі Теплівка відбувся братський з’їзд з усіх баптистських церков Яготинського району. В теперішньому швидкому світі, коли кожен безперестанно кудись поспішає і коли час став однією з найдорожчих цінностей, не часто випадає можливість отак зібратися всім разом.

На зустрічі були присутні брати з Києва, Яготина, Жовтневого, Лемешівки, Право жовтня, Сулимівки, Теплівки та інших сіл Яготинського району. Молоді брати мали змогу поспілкуватись з братами, які ще за Радянських часів, несли вогонь Божого слова до простих людей. Настрій та атмосфера, які панували на зібранні дуже нагадувала зібрання перших християн, як це описує Біблія – в невеликій сільській хатині, всі по черзі читають Біблію, діляться своїми думками та задають питання, спілкування затягується до ночі…

Братське спілкування баптистів в с.Теплівка (1024х769) Брати разом читають біблію (1024х769) ... Читати далі »
Дата події: 25.01.2011
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 1388 разів

Молодіжний клуб церкви "Дім молитви" в гостях у церкві "Альфа та Омега" м.Яготина (18.12.2010)

Молодіжний клуб в гостях у п'ятидесятників м.Яготина (1024х769) Молодіжний клуб в гостях у п'ятидесятників м.Яготина (1024х769)

Зустрічі молоді баптистської церкви м.Яготина стабільно проходять щосуботи о 17:00. І от, чергову зустріч 18.12.2010, молодь провела в гостях у церкві п'ятидесятників "Альфа та Омега".

Наші церкви віддавна товаришують та співпрацюють, тому що ми шукаємо те, що нас об’єднує – це віра Ісуса Христа! Разом ми організовуємо спільні євангелізації та концерти, спільні зібрання та зустрічі. Молодь кожної церкви доповнює одна одну унікальним служінням, тому неможна нехтувати гостьовими поїздками один до одного.

Святкову Різдвяну зустріч християнського молодіжного клубу церкви «Дім молитви» 26.12.2010, заплановано знову провести у церкві п'ятидесятників "Альфа та Омега". Хто ще не був у цій церкві, або хто хоче відсвяткувати День Народження Ісуса у компанії віруючих людей, - не пропустіть такої можливості! В суботу 26.12 збираємось ... Читати далі »

Дата події: 18.12.2010
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 1518 разів

За останній місяць нас відвідало 67 відвідувачів! (17.12.2010)

З 17 листопада по 17 грудня 2010 року, нас відвідало 67 відвідувачів з України, Росії, Норвегії та інших країн! Загалом було проглянуто 1111 сторінок. Більшість переглянули від 3 до 9 сторінок за один раз.


Діаграма відвідувань сайту vnebo.in.ua за грудень 2010


Після невеликої перерви в роботі сайту та "переїзду" на новий хостинг, сайт знову починає "набирати оберти". Потенційними відвідувачами сайту vnebo вважаються жителі міста Яготина та сіл Яготинського району. А також всі, хто шукає інформацію про Яготин мають право знати про церкви євангельських християн Баптистів, що є на території Яготинського району.


Для досягнення цих цілей, нами була використана реклама на запрошеннях на молодіжні зібрання та в групі Яготинської церкви ЄХБ в соціальній мережі "Вконтакте". У майбутньому листівки - запрошення до церкви міститимуть адресу сайту, а також планується купівля доменного ім’я в зоні "in.ua", "org.ua" або "kiev.ua" - воно потрібне для кращого індексування пошуковими машинами, та ефективнішого додавання посилань з інших сайтів. Якщо ви можете допомогти у оплаті доменного імені будь якою мінімальною сумою, будьласка зв’яжіться з адміністратором по будь якому з цих контактів.

Дата події: 17.12.2010
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 1051 разів

Християнський Флеш моб вконтакті (16.12.2010)

Після молодіжного служіння присвяченого євангелізації, і для демонстрації одного з видів масових євангелізацій був проведений флеш моб (це річ яку роблять разом велика кількість людей і цим вражають всіх оточуючих) в одній із соціальних мереж, під назвою "вконтакте". Проведення цього флеш мобу полягало в тому щоб кожен християнин у себе на стіні (в акаунті) в статусі поставив дату, але не написав що відбулось цієї дати і цим зацікавив оточуючих (невіруючих) людей. І мав змогу розповісти, що насправді він повірив в Бога саме тоді!

Християнський Флеш-моб вконтакті

В проведенні приймали участь 344 чоловіка з різних куточків України та Росії. Дехто з людей звітував про позитивні результати, про розмови з невіруючими!

Ось відгук одного з учасників: Никита Соколов.

Но фишка то сработала. Я офигел, когда меня одногр-цы стали спрашивать про дату!!! Но работает:) Работает)))))))))))
Удачи вам!Буду ждать,может еще кого-нить эта фишка зацепит. Помолитесь за меня плиз, чтоб зацепило кого-то еще!:)))

Дата події: 16.12.2010
Додав: believer
Проглянуто: 1213 разів

Старт сезону молодіжних служінь (20.11.2010)

Початок сезону зустрів молодіжного клубу у церкві м. Яготина (1024х769) Початок сезону зустрів молодіжного клубу у церкві м. Яготина (1024х769)

Стартував новий етап молодіжного служіння! Це зустрічі для молоді у вільному, зрозумілому для молоді стилі.

Тема першої зустрічі, що відбулась 20 листопада, була "Духовна Війна". Під час спілкування було розкрито поняття духовної війни. Присутні розмовляли про сторони добра і зла, які воюють в середині нас, та навколо. Ділилися історіями успіху та невдач, говорили, як не зробити помилку, обираючи сторони і як отримати перемогу в цій війні.

На першій зустрічі для молоді в Яготинській церкві ЄХБ не обійшлося і без гостей. Це були молодь з першої Броварської церкви ЄХБ – сучасна музична група та молодь з церкви п’ятидесятників м. Яготина.

У нового служіння новий формат, – було безліч відео включень, цікаві ігри, сучасна музична група прославлення підкреслювала вільний формат молодіжних зустрічей!

Відтепер, такі молодіжні спілкування проводяться щосуботи о 18:00 у церкві «Дім Молитви». З нами цікаво! Прийди та переконайся!

Початок сезону зустрів молодіжного клубу у церкві м. Яготина (1024х769) Початок сезону зустрів молодіжного клубу у церкві м. Яготина (1024х769)
Дата події: 20.11.2010
Додав: believer
Проглянуто: 1043 разів

Районка 10 (13.11.2010)

Молодь Яготина відвідала ювілейне 10те молодіжне служіння під назвою "Районка" в місті Переяслові. В служінні приймали участь, крім молоді з Переяслова, - організаторів служіння, молодь з Баришівки, Києва, Березані та Яготина! Тема молодіжного служіння мала назву "Нехай буде воля Твоя". Висновком теми було те, що потрібно шукати волю Божу у всіх ситуаціях нашого життя, та були розкриті методи пошуку Його волі! 

По завершенню служіння ювілей відзначели святковим тортом!


натисніть для перегляду у повному розмірі натисніть для перегляду у повному розмірі
Дата події: 13.11.2010
Додав: believer
Проглянуто: 1189 разів

День Біблії (31.10.2010)

натисніть для перегляду у повному розмірі

31 жовтня 2010р. церква ЄХБ міста Яготина провела тематичне зібрання під назвою "День Біблії".

На Богослужінні присутні слухали проповіді про неабияку важливість читання Біблії, корегування своїх вчинків та будування життя на Біблійних принципах.

Дивилися презентації про історію Біблії, авторів та часи написаня, переклади та перекладачів, про масове знищення Біблій та про масове відродження і друк.

На сьогодні Біблію перекладено на 2454 мови світу. У 2007 році завершено 9 нових перекладів Біблії та 34 переклади Нового Завіту. На сьогодні 95% населення землі мають можливість читати і розуміти Біблію рідною або знайомою (зрозумілою) мовою.

Та незважаючи на це, ще 2200 мов та діалектів у світі досі чекають перекладу Біблії (не маючи жодного перекладу навіть частин Біблії)

На сьогодні існує не тільки друкована версія Біблії. натисніть для перегляду у повному розміріДля людей з обмеженими функіцональними можливостями, а токож для всіх бажаючих є Аудіо Біблія, Відео Біблія, Електронні Біблії призначені для комп'ютера або для мобільного телефону. Тому недобросовісний читач не може виправдатись тим що йому тяжко читати, чи в нього немає можливості придбати Біблію.

  • В Україні вартість 1 біблії становить приблизно – 3 години робочого часу
  • В Мексиці – 4 години робочого часу
  • В Перу – 8 годин робочого часу
  • В Пакистані – 22 години робочого часу  
  • В Гаїті – 38 годин робочого часу
  • В Ефіопії – 60 годин робочого часу

... Читати далі »
Дата події: 31.10.2010
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 1043 разів

Свято Жнив (26.09.2010)

натисніть для перегляду у повному розмірі

26 вересня церква "Дім Молитви" відсвяткувала "Свято Жнив".

Ця урочистиста подія святкувалася віруючими ще з часів Старого Заповіту. В цей день християни дякують Богу за дари землі, якими Він благословляє всіх людей нашої планети та просять благословіння на наступний рік!

Вінцем дня подяки, як його часто називають християни, є святковий стіл!


натисніть для перегляду у повному розмірі натисніть для перегляду у повному розмірі
Дата події: 26.09.2010
Додав: believer
Проглянуто: 1211 разів
« 1 2 3 4 »
Погода в Яготині
Погода в Яготині
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Проверка ТИЦ
Ідея та розробка сайту - Едуард та команда. © vnebo, 2008-2023. 
При використанні інформації, обов’язкове активне посилання на vnebo.in.ua