Що ви хотіли б побачити на vnebo?
Всього відповідей: 97
Форма входу
Пошук по vnebo
Новини церкви » Архів новин

Пасхальне служіння у Яготинській церкві "Дім Молитви" (15.04.2012)

Святкування Пасхи в церкві «Дім Молитви» міста Яготин

Ще у Старому Заповіті це свято святкувалось в честь виходу Ізраїлю з Єгипетського полону. На згадку про ці події в Єрусалимі потрібно було щороку здійснювати ритуальне заколення однорічного ягняти чоловічої статі, без вади, якого слід було спекти на вогні і з'їсти повністю, не переломив кісток, з опрісноками (мацою) і гіркими травами в сімейному колі протягом пасхальної ночі. Пасхальне ягня в юдеїв стало прообразом Христа в Новому Заповіті, тому Христос іменується ще Агнцем Божим, Агнцем Пасхальним, Пасхою.

… наша Пасха, Христос, за нас у жертву принесений.
(Біблія, 1 послання до Коринтян 5:7)

Саме під час святкування старозавітної Пасхи, Ісус був розіп’ятий на хресті та воскрес на 3 день. І це символічно підкреслює, що християни у Новому Заповіті повинні святкувати Пасху на згадку, як Ісус своєю смертю вивів нас з полону гріха.

Отже, Пасха, – це не крашанки з паскою, не «освячення» у церкві продуктів (це лише традиції, що розвинулись на території слов’янських народів – Біблія не говорить ні слова про ці обряди)! Пасха – це святкування воскресіння Ісуса Христа! По справжньому, святкування з радістю, з людьми, з якими ти ходиш до церкви постійно, а не раз на рік. Не даремно говорять: «Ходити до церкви раз на рік, на Пасху, все одно що митися у ванні раз на рік, на день народження»

Тому запрошуємо вас на служіння щонеділі о 10:00 в церкві «Дім Молитви» міста Яготин.

Пасхальні служіння в церкві «Дім Молитви» відбулися 15 та 16 квітня 2012р. Про наступні святкові та щонедільні служіння можна довідатися в дошці оголошень сайту.

Пасхальне служіння у Яготинській церкві "Дім Молитви" (4) Пасхальне служіння у Яготинській церкві "Дім Молитви" (4) Пасхальне служіння у Яготинській церкві "Дім Молитви" (2) Пасхальне служіння у Яготинській церкві "Дім Молитви" (1) ... Читати далі »
Дата події: 15.04.2012
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 1209 разів

Пасхальна вистава дитячого лялькового театру (11.04.2012)

11 квітня 2012 в «ДОМІ МОЛИТВИ» відбулася пасхальна вистава дитячого лялькового театру.

Після привітання ведучої, з-за ширми вистрибнув із щасливою посмішкою на обличчі клоун Кеша, і під музичний супровід став жонглювати повітряними кульками, що розліталися по залу, на радість всім дітлахам. Разом з ведучою зал заспівав чудову пісеньку з рухами «Всем помаши рукой», були цікаві запитання та призи.

Сама лялькова вистава була також дуже цікавою, - кумедні герої історій, що були показані, були як живі. Історія про двох справжніх друзів та розбиту шибку, змусила затамувати подих всіх присутніх, і рішення цієї проблеми з шибкою та сердитою господинею, дало дітлахам чудовий урок для життя. Біблійні персонажі ожили також цього сонячного дня і розповідали всім про своє життя, та свої справи.

По закінченню вистави всі діти отримали чудові подарунки, що будуть не тільки на згадку, а й послужать добру службу в навчанні, в житті.

Пасхальна вистава дитячого лялькового театру 2012 (1) Пасхальна вистава дитячого лялькового театру 2012 (2) Пасхальна вистава дитячого лялькового театру 2012 (3) Пасхальна вистава дитячого лялькового театру 2012 (4)

Через служіння дітям, в тому числі і через лялькові вистави для дітей, ми намагаємося навчити дітей важливим істинам про Бога, про гріх і його наслідки, про спасіння через Ісуса Христа. Хочемо ми чи ні, а дітям доводиться жити в світі де існує багато зла, багато негативних прикладів. Тому вони мають про знати справжній ідеал, на кого треба бути схожим, - це Ісус Христос.

Ми впевнені, що діти можуть розуміти Божі істини, а також щиро повірити в Нього. Тому намагаємося з дитинства навчати їх робити правильний вибір, мати світогляд на основі книги Біблії. А в ній є слова:

... Читати далі »
Дата події: 11.04.2012
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 2137 разів

Відкрита зустріч християнського молодіжного клубу (03.03.2012)

Після проведення місією "Слово Життя" театральної постановки в Яготинській школі №2, всі бажаючі були запрошені на зустріч християнського молодіжного клубу в церкві "Дім Молитви" .

Під час зустрічі запрошена молодь змогла поспілкуватися на тему відносин між дівчатами та хлопцями в підлітковому віці, подумати про два "рецепти" таких відносин - Божий та Голівудський (який сьогодні рясно несеться через фільми закордонного виробництва). А також пограти в командні ігри на кмітливість, на пригоститися чаєм та печивом.

Зустріч християнського молодіжного клубу - дискусія на тему відносин між хлопцями та дівчатами (2) Зустріч християнського молодіжного клубу - дискусія на тему відносин між хлопцями та дівчатами (1) Зустріч християнського молодіжного клубу - гра на кмітливість

Зустрічі християнського молодіжного клубу завжди відкриті для всіх бажаючих! Про місце проведення кожної наступної зустрічі можна дізнатися на "дошці оголошень" , а також в організатора зустрічей за тел. ... Читати далі »

Дата події: 03.03.2012
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 1251 разів

"Відроджені до нової надії" - театральна вистава в Яготинських школах №2 та №3 (01.03.2012)

Про СНІД – хворобу, яку ще називають «чумою ХХ століття», багато пишуть, говорять, але чомусь чи не кожен із нас вважає, що ця хвороба існує деінде, тільки не поруч – не в нашому місті чи селі, не в нашій області і навіть не в нашій країні.

За статистикою:

Кожен 100-й мешканець України ВІЛ-інфікований. За даними ООН, щороку СНІД забирає життя 5 мільйонів осіб. Нині на планеті налічується близько 150 000 000 інфікованих. Україна посідає 5 місце у світі за темпами поширення цієї хвороби і перше в Європі за числом ВІЛ-інфікованого молодого покоління – юнаків та дівчат віком від 15 до 24 років…

Тож, мабуть, першочерговим завданням має стати попередження молоді про страшні наслідки, на перший погляд, зовсім не шкідливої викуреної цигарки, випитої пляшки алкоголю чи, найстрашніше, - спроби вжити наркотики.

Саме це, повідомляє газета «Яготинські вісті», намагались донести до свідомості учнів старших класів Яготинських шкіл №2 та №3 члени міжнародної громадської організації «Слово Життя», які обрали оригінальну форму, застосувавши засоби акторської майстерності, спецефекти, уривки документального фільму про розповіді наркоманів та хворих на СНІД. Якщо ж детальніше, то сімнадцять молодих акторів показали виставу під назвою «Відроджені до нової надії», сюжет якої написаний самим життям. Жодного глядача не залишала байдужим гірка історія молодої пари з Аргентини, які, самі того не помічаючи, зруйнували власні життя…

... Читати далі »
Дата події: 01.03.2012
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 1147 разів

Гості з місії "Слово Життя" на зустрічі молодіжного християнського клубу церкви "Дім Молитви" у місті Яготин (03.12.2011)

Цієї суботи, 03 грудня 2011р, зустріч молодіжного християнського клубу церкви "Дім Молитви" у місті Яготин провела молодь з інституту "Слово Життя" (м. Бориспіль).

Брат Тимофій зі "Слова Життя", під час дискусії, розкрив тему про те, в якому напрямку ми використовуэмо свій час. Для наочносі він використав компас (як напрямок куди ми рухаємось в нашому житті) та годинник який відображав скільки часу ми витрачаємо і на які справи. Кожен із присутніх для себе прийняв рішення як правильно розподіляти свій час!

Дискусію супроводжували чудове музичне прославлення, та конкурс на найкращого кулінара. Шедеври кулінарного мистецтва можна побачити у фотоальбомі церкви. Переможцем конкурсу стала сестра Таня що приготувала самий цікавий бутерброд.

Всі присутні чудово провели час разом, та запросили гостей на наступний раз!

Гості з місії "Слово Життя" на зустрічі молодіжного християнського клубу церкви "Дім Молитви" у місті Яготин (3) Гості з місії "Слово Життя" на зустрічі молодіжного християнського клубу церкви "Дім Молитви" у місті Яготин (2) Гості з місії "Слово Життя" на зустрічі молодіжного християнського клубу церкви "Дім Молитви" у місті Яготин (1) ... Читати далі »
Дата події: 03.12.2011
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 1209 разів

Гості з церкви «Пробудження» (Софіївська Борщагівка) (12.11.2011)

Молодіжний християнський клуб церкви "Дім Молитви" у місті Яготин, постійно запрошує на свої зустрічі гостей із інших церков, місій та організацій, для цікавих дискусій на біблійні теми, та для спільного служіння Богу.

Цього разу, зустріч провела молодь з церкви "Пробудження" (с. Софіївська Борщагівка).

Спікер провів цікаву дискусію на тему життя справжнього християнина, та служіння Богу у повсякденному житті. Молоддю церкви було проведене та обговорене соціальне опитування серед невіруючої молоді міста Яготина на тему, яким повинен бути справжній християнин.

Гості з церкви "Пробудження" Софіївська Борщагівка Гості з церкви "Пробудження" - Прославлення Гості з церкви "Пробудження" - Дискусія

Якщо вам цікаво взяти участь у дискусії на біблійну або соціальну тему, або просто по спілкуватися з цікавими людьми, у теплому колі друзів, то двері для тебе завжди відкриті за адресою:

... Читати далі »
Дата події: 12.11.2011
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 1260 разів

Другий сезон молодіжного християнського клубу - відкрито! (17.09.2011)

Увага
Всім, хто ще не чув! - Другий сезон молодіжного християнського клубу в церкві "Дім Молитви" міста Яготина - відкрито!
1 зустріч 2 сезону молодіжного християнського улубу у місті Яготин 1 зустріч 2 сезону молодіжного християнського улубу у місті Яготин 1 зустріч 2 сезону молодіжного християнського улубу у місті Яготин 1 зустріч 2 сезону молодіжного християнського улубу у місті Яготин
Дата події: 17.09.2011
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 1280 разів

Хрещення в Яготині (27.08.2011)

Церква «Дім Молитви» у місті Яготині щороку проводить хрещення за заповітом Господнім для тих хто вирішив прожити своє життя з Богом.

За євангелієм (Дiї.2:38, 1Петр.3:21, Матв.28:19) та за статутом віри, хрещення являється "обітницею Богові жити в доброму сумлінні перед Ним", і являється підтвердженням "народження згори" і повинно звершуватись тільки після покаяння людини у своїх гріхах, та у тому віці, коли людина повністю розуміє свій вибір і йде на нього свідомо. І ніякі інші люди (наприклад за традицією хрещений батько або мати) не можуть відповідати перед Богом за власний вибір другої людини.

Тому баптистська церква "Дім молитви" знову провела хрещення на одному з озер міста Яготина. Цього року охристилися 6 чоловік, які вже давно ходили до церкви, а цього року прийняли власне рішення віддати своє життя в руки Богові.

На святі були присутні рідні охрищуваних, друзі які приїхали їх підтримати у цей важливий у їхньому житті день, служителі церкви, а також гості.

Запрошуємо переглянути фотоальбом з хрещення:

Хрещення у ЯГОТИНІ 2011
Хрещення у ЯГОТИНІ 2011
... Читати далі »
Дата події: 27.08.2011
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 1030 разів

Дитячий табір у ЯГОТИНІ (06.08.2011)

Церква «Дім Молитви» вкотре провела дитячий християнський табір у місті Яготин.

У таборі були присутні, як діти, які вже були у минулих таборах, так і ті, хто ще ні разу не чув Доброї Звістки про життя з Ісусом.

Дитячий табір у ЯГОТИНІ 2011
Дитячий табір у ЯГОТИНІ 2011
Дата події: 06.08.2011
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 1044 разів
Дата події: 05.08.2011
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 962 разів
« 1 2 3 4 »
Погода в Яготині
Погода в Яготині
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Проверка ТИЦ
Ідея та розробка сайту - Едуард та команда. © vnebo, 2008-2023. 
При використанні інформації, обов’язкове активне посилання на vnebo.in.ua