Що ви хотіли б побачити на vnebo?
Всього відповідей: 97
Форма входу
Пошук по vnebo
Новини церкви » Архів новин

Дитячий християнський табір «Зустріч» у місті Яготин (17.08.2013)

Загальна фотографія - Табір "Зустріч" у місті Яготин Командна фотографія - Табір "Зустріч" у місті Яготин Гра в парашут - Табір "Зустріч" у місті Яготин В залі - Табір "Зустріч" у місті Яготин

Що таке літо для вас? О, це прекрасна можливість відпочити, - відповісте ви. Дійсно, літо - час відпочинку від напружених шкільних буднів, це можливість розслабитися і бути самим собою, це можливість дізнатися щось нове, про що в школі не дізнаєшся, це нові знайомства зі своїми однолітками, про які ти навіть і не мріяв, і звичайно ж, ігри... адже кожен з нас не проти розім’ятися у веселій компанії.

Всі ці радощі літньої пори відчули діти, які прийшли в християнський табір денного типу з риторичною назвою «Зустріч». Тут, колись незнайомі учасники табору, могли познайомитися і стати приятелями. Але навіть не в цьому головна мета табору. Зустрічей в нашому житті відбувається величезна безліч, але лише ОДНА здатна змусити людину, і навіть дитини, задуматися, хто він такий і для чого живе. Саме ця ЗУСТРІЧ здатна кардинально поміняти погляди людини і дати йому надію. Я говорю про довгоочікуване знайомство людини зі своїм Творцем і Спасителем - Ісусом Христом.

Протягом 4 днів відкривали для себе як можна стати другом Ісуса, розкриваючи таємницю кольорових намистинок на браслетах, які дітям подарували в перший день табору. Одна за однією таємничі намистинки знімали свої маски невідомості і це додавало якийсь шарм таємничості...

Кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути, а в нашому випадку прочитати. Важко описати дитячий захват від ігор на мокрій, покритій піною клейонці. Спочатку проводилися естафети - біг, повзання по піні, а потім збирання різнокольорових м'ячиків і викидання їх за межі клейонки. Важко було зрозуміти, де м'ячики, а де діти - все змішалося в піні. Але головне - місячний викид адреналіну всього за 15 хвилин гри!

Літати - не літали, а от повзати - повзали під парашутом! І не тільки. Виявляється, скільки різноманітних ігор можна пограти, якщо у вас є парашут! А у нас він був =)

Як приємно грати не тільки для того, щоб пограти, але і доставити радість твоєму шлунку. Це всілякі ігри-ласощі: «Цукерковий бум» - ловиш лідера, знімаєш з нього цукерку і несеш на свою базу; «Віні-пух» - ця гра підходить для тих, хто любить кукурудзяні палички, і притому в особливо величезних кількостях.

Ігри тематичні створювали атмосферу, в якій діти могли вчитися і притому невимушено, а також давали можливість не тільки розважитися, але й самореалізуватися, оперативно приймаючи рішення, виховуючи особисту відповідальність за їх прийняте рішення і можливість розвитку спільної діяльності. Уміння працювати в команді, підкорюючи свої дії та бажання спільній справі, розподіляючи обов'язки і плануючи свої дії призводять до єдності та поваги учасників ігрового процесу. Гра вимагає активних дій від кожного учасника гри. До таких ігор належать: «Пошук ясел» де діти повинні були прийняти важливе рішення, кому подарувати перлинку; «Збережи життя» - запалена свічка символізувала життя, яку потрібно було команді зберегти, коли в них стріляють водяними кульками і бризкають з пластикових пляшок; «Сутичка за воду» - гра про племена, які борються за право мати воду, але тільки живу воду неможливо вкрасти, отруїти і яка не має властивості закінчуватись. Ісус називає Себе водою живою, і всякий, хто буде пити, не буде спраглим. Як же мати оцю воду? Попросити у Бога бути з тобою. Це так просто... ... Читати далі »

Дата події: 17.08.2013
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 2275 разів

Дитячий християнський табір «Пілігрим» в селі Богданівка, Яготинського району (27.07.2013)

З 22 по 27 липня в селі Богданівка, в Яготинському районі, відбувся дитячий християнський табір. Участь у проведенні табору приймала команда волонтерів з церков різних міст: Хмельницького, Харкова, Києва, Згурівки, Яготина та з самого села Богданівки. За тиждень табір відвідало близько 60 дітей, які протягом 6 днів, крім різних ігор, конкурсів та естафет змогли дізнатися християнські принципи життя які записані в святій книзі Біблії.

Кожного дня табір починався із веселої зарядки під музику, потім був вільний час для спортивних ігор, після цього всі збиралися у залі сільського клубу, щоб послухати нову історію із Біблії та вивчити нову пісню. Потім всі команди розходились по території та могли обговорити почуту історію, іноді робили власноруч цікаві аплікації та інші поробки і порім збиралися на ланч. Після обіду щодня організовувалася нова загальнотабірна гра: «Сафарі», «Золота лихоманка» обо «Захоплення прапору»… А під кінець дня всі команди знову збиралися у залі, щоб поділитися із іншими, що нового вони підготували за день, згадати тему, яку вони обговорювали у групі, отримати табірну пошту (кожен учасник міг написати листа учасникові із іншої команди), а також могли отримати призи за перемоги у конкурсах.

В останній день, у суботу, в табір були запрошені батьки дітей-учасників, адміністрація села та вчителі місцевої школи. Діти підготували кращі виступи, щоб поділитися з батьками тим, як чудово вони провели час за п’ять днів табору: співали християнські пісні, розповідали «золоті вірші» (важливі та повчальні уривки з Біблії). Лідери підсумовували все що вивчали з дітьми та запросили їх на подальші зустрічі. Директор Богданівської школи Людмила Олександрівна, що була присутня, також висловила слова подяки до команди, що проводила табір, та настанови дітям, щоб вони запам’ятали те що вивчили за час табору. На завершення лідери заспівали пісню під назвою «Молитва за Україну» яка ще раз нагадала всім, що потрібно турбуватися за наше молоде покоління, та за всю Україну.

Дата події: 27.07.2013
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 2862 разів

Святкування Пасхи (05.05.2013)

05 травня 2013 року в місті Яготині, за адресою вул. Пушкіна 28, відбулось святкове пасхальне богослужіння.

Основною темою, яку доносили проповідники в церкві «Дім Молитви», була звістка про смерть та воскресіння Ісуса Христа. Про те, що Христос поніс весь гріх людей на хрест та помер за всіх нас, але не залишився мертвим, і перемігши смерть Він воскрес, звістивши нам чудову новину, що кожен хто попросить прощення за свої гріхи - матиме спасіння.

Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.
(Біблія, Євангеліє від апостола Івана, 3 розділ, 16 вірш)
…знаючи, що Христос, воскреснувши з мертвих, уже більш не вмирає, смерть над Ним не панує вже більше!
(Біблія, Послання апостола Павла до Римлян, 6 розділ, 9 вірш)

Христос помер за кожен наш гріх, і воскресши, сьогодні Він пропонує нам прощення! Потрібно лише прийти до Нього та попросити прощення за свої гріхи. В Яготині вам можуть допомогти у цьому щонеділі в церкві «Дім Молитви».

Ісус до цих пір чекає на тебе!

Діти розповідають віршики - святкування Пасхи 2013 у церкві "Дім Молитви" у місті Яготин Псалом - святкування Пасхи 2013 у церкві "Дім Молитви" у місті Яготин Святкування Пасхи 2013 у церкві "Дім Молитви" у місті Яготин Проповідь 1 - святкування Пасхи 2013 у церкві "Дім Молитви" у місті Яготин Проповідь 4 - святкування Пасхи 2013 у церкві "Дім Молитви" у місті Яготин Спів хору - святкування Пасхи 2013 у церкві "Дім Молитви" у місті Яготин Проповідь 3 - святкування Пасхи 2013 у церкві "Дім Молитви" у місті Яготин Проповідь 2 - святкування Пасхи 2013 у церкві "Дім Молитви" у місті Яготин
Дата події: 05.05.2013
Додав: believer
Проглянуто: 2018 разів

«Свято жнив» у місті Яготин (21.10.2012)

Зігріті сонцем, политі дощем десь далеко від міської буденності дозрівають фрукти, овочі, ягоди, житні й пшеничні колоски... Бог-Творець щорічно дає людям урожай та мало хто задумується про це, коли купує свіжі овочі та фрукти з полиць магазинів. І, звісно, ще менше людей згадують про подяку Господу за смачну їжу.

Та ще у Старому Заповіті, Бог дав людям наказ:

Будеш дотримувати… свято жнив первоплоду праці твоєї, що сієш на полі. І свято збирання при закінченні року, коли ти збираєш з поля працю свою.
(Біблія, Вихід 23:16)

У Яготині також можна прийняти участь у святковому служінні, присвяченому подяці за гарний урожай! Щорічно Церква Дім Молитви у місті Яготин запрошує всіх бажаючих на зібрання та до святкового столу, що переповнюється стиглими та смачними плодами:

Святковий стіл - «Свято жнив» у місті Яготин Спів хору - «Свято жнив» у місті Яготин Святкова проповідь - «Свято жнив» у місті Яготин Віршики від дітей - «Свято жнив» у місті Яготин
Дата події: 21.10.2012
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 2090 разів

Свято жнив у селі Лемешівка, Яготинського району (30.09.2012)

Щоосені, церква «Дім молитви» у селі Лемешівка, Яготинського району, справляє велику гостину для всіх, хто приїжджає сюди разом відсвяткувати «свято жнив». З Києва, Яготина та всіх сіл району, зі Згурівки, Гребінки, Пирятина… віруючі всіх навколишніх міст завжди є бажаними гостями у Лемешівській церкві євангельських християн баптистів! А на свято жнив по особливому проявляється гостинність та щедрість не просто віруючих людей, а й українського народу. Адже сільські лани, що рясно благословенні від Бога урожаєм, щоліта милують погляд та спонукають щирі серця принести подяку Богові. Саме тому на святковому столі всього вдосталь, незважаючи на будь яку кількість гостей, що завітали на свято жнив у Лемешівську церкву «Дім молитви»!

Свято жнив у селі Лемешівка, Яготинського району Святкове зібрання на свято жнив у селі Лемешівка, Яготинського району Святковий стіл на свято жнив у селі Лемешівка, Яготинського району Гості у селі Лемешівка, Яготинського району на свято жнив
Дата події: 30.09.2012
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 2199 разів

Табір «Крок за кроком» у Яготині (03.08.2012)

Гра "Загублений світ" - табір "Крок за кроком" у місті Яготин Гра "Золота лихоманка" - табір "Крок за кроком" у місті Яготин
Гра в "Парашют" - табір "Крок за кроком" у місті Яготин
Караоке - табір "Крок за кроком" у місті Яготин В залі - табір "Крок за кроком" у місті Яготин

У Яготині, дитячі табори від церкви «Дім Молитви» вже давно стали традицією! Щоліта молодь церкви знаходить теплий сонячний тиждень, щоб провести для місцевих дітей та гостей Яготина веселий табір. І щоразу бажаючі прийняти участь знаходять інформацію про табір на об’явах, навіть за кілька днів перед початком табору.


Зазвичай, день у таборі розпочинається у залі вітанням нових учасників, караоке та конкурсами… Продовжується на території табору проведенням рольової загально-табірної гри на тему біблійної історії. Потім всі діти, захоплені грою, слухають у залі повчальну біблійну історію та з цікавістю спостерігають на великому екрані за слайдами та відео, що доповнюють історію. Після цього, команди разом із своїми лідерами знаходять на території затишне місце, щоб обговорити історію та зробити висновки. По невеликій перерві з обідом, дітей знову чекає, кожен день нова, захоплююча гра. Чи то «Золота лихоманка», де діти шукають по території «золото», обмінюють на умовні гроші в «банку» та можуть скористатися ними в конкурсах чи в «магазині»… Чи гра «Загублений світ», де учасники відправляються на «безлюдний острів» щоб, виконуючи завдання на різних пунктах, отримати частинки карти, яка допоможе їм віднайти причину зникнення з «острова» людей… Та в кожній грі діти можуть виграти гарні призи!

Програму табору доповнюють театральні сценки, де кожен може взяти участь, пісні, конкурси, «пошта» в якій кожен учасник табору може написати листа іншому. А в кінці дня всі діти збираються в залі, щоб кожна команда змогла показати те, що вони сьогодні підготували та отримати винагороди за перемогу в командних іграх. Після закінчення дня та отримання солодкого ланчу, діти вже не дочекаються, коли розпочнеться новий день табору!


Після табору всі діти запрошуються відвідувати християнський клуб, дуже схожий на табір, що відбувається весь рік щонеділі об 11:00 по вул. Пушкіна 28 у місті Яготин.

Дата події: 03.08.2012
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 1907 разів

Табір «Крок за кроком» у селі Богданівка, Яготинського району (27.07.2012)

Щоліта, неначе острівок світла, радості та веселих подій, у селі Богданівка, Яготинського району, відбувається табір для дітей!

І кожного разу, учасники табору насолоджуються веселими іграми, цікавими завданнями, караоке, подарунками, солодощами та знаходять собі нових друзів, з якими потім довго переписуються у соціальних мережах. А також, мають змогу дізнатись багато нових історій із Біблії та знайти відповіді на свої запитання.

У таборі приймають участь не тільки місцеві діти із Богданівки, але й ті хто приїхав на літо в село із Києва та Яготина.

Загально-табірна фото - дитячий християнський табір у селі Богданівка, Яготинського району
Гра "Загублений світ" - дитячий християнський табір у селі Богданівка, Яготинського району Гра кульками з водою - дитячий християнський табір у селі Богданівка, Яготинського району Пікнік на природі - дитячий християнський табір у селі Богданівка, Яготинського району Загально-табірна гра - дитячий християнський табір у селі Богданівка, Яготинського району
Дата події: 27.07.2012
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 2332 разів

Літні канікули у молодіжному християнському клубі церкви «Дім Молитви» міста Яготин (21.06.2012)

Радісне, сонячне, нестримне, тепле... літо – проривається через вікна в будинки, змушує нас кидати звичні справи та насолоджуватися природою, займаючись сезонними заняттями.

І молодь Яготинської церкви «Дім Молитви» щоліта поринає у волонтерську працю в дитячих християнських таборах, щоб якомога більшій кількості дітей розповісти про Господа Ісуса Христа.

Тому зустрічі у молодіжному християнському клубі церкви «Дім Молитви» міста Яготин припиняються до кінця літа.

Тож ми закликаємо вас не згаяти свого літа надаремно, а прожити його разом з Господом!

Не пропустіть свої табори!

Дата події: 21.06.2012
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 2382 разів

Показ фільму "Вогнетривкий" на Тиждень Подружжя в Україні (19.05.2012)

Тиждень Подружжя в Україні

20 травня, у Яготині, у церкві "Дім молитви" відбувся показ фільму "Вогнетривкий" (режисер Алекс Кендрік англ. Alex Kendrick).

Присвячений до Тижня Подружжя в Україні, фільм нагадав присутнім, що щлюб є великим Божим благословенням, і щоб його зберегти потрібно докладати багато зусиль.

Фільм знятий у 2008 році кінокомпаніями Samuel Goldwyn Films і Sherwood Pictures режисера Алекса Кендріка. Під час прокату фільм отримав великий успіх і став найкасовішим християнським незалежним фільмом 2008 року, збори склали понад $ 33000000.

Сюжет: Заходячи в палаючий будинок, капітан Калеб Холт діє по-старому, але вірному правилу пожежних: «Ніколи не залишай товариша в біді». Приходячи додому, де його чекає дружина, почуття до якої давно згасло, він живе за своїми власними правилами. На роботі Калеб завжди рятує інших, але як йому врятувати свій шлюб?

Фільм отримав нагороди від євангельських християнських організацій, у тому числі Best Feature Film Award в 2009 на незалежному фестивалі християнських фільмів в Сан-Антоніо. Він був випущений на DVD 27 січня 2009.

А цієї неділі переглянути його змогли і жителі міста Яготин, що відгукнулися на безкоштовні запрошення. Показ цікавих фільмів планується і надалі. Слідкуйте за об'явами на сайті та приходьте на зібрання церкви щонеділі о 10:00.

Дата події: 19.05.2012
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 1931 разів

Музична група з м. Бровари в гостях у Яготинській церкві "Дім Молитви" (22.04.2012)

На служіння в Яготинську церкву "Дім Молитви" завітала музична християнська група з Першої Броварської церкви ЄХБ!

Для прославлення Господа піснями, в програмі служіння, музиканти використовували різноманітні інструменти - гітару, скрипку, синтезатор, бас-гітару та запис ритму, та продемонстрували досконалу майстерність.

Недільне служіння, як завжди вийшло дуже цікавим та насиченим!

Прославлення Бога в пісні - група з міста Бровари (3) Прославлення Бога в пісні - група з міста Бровари (2) Прославлення Бога в пісні - група з міста Бровари (1) Проповідь брата Тимофія у Яготинській церкві "Дім Молитви"
Дата події: 22.04.2012
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 2037 разів
1 2 3 4 »
Погода в Яготині
Погода в Яготині
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Проверка ТИЦ
Ідея та розробка сайту - Едуард та команда. © vnebo, 2008-2023. 
При використанні інформації, обов’язкове активне посилання на vnebo.in.ua