Що ви хотіли б побачити на vnebo?
Всього відповідей: 97
Форма входу
Пошук по vnebo
Новини церкви » 2013 » Серпень » 17

Дитячий християнський табір «Зустріч» у місті Яготин (17.08.2013)

Загальна фотографія - Табір "Зустріч" у місті Яготин Командна фотографія - Табір "Зустріч" у місті Яготин Гра в парашут - Табір "Зустріч" у місті Яготин В залі - Табір "Зустріч" у місті Яготин

Що таке літо для вас? О, це прекрасна можливість відпочити, - відповісте ви. Дійсно, літо - час відпочинку від напружених шкільних буднів, це можливість розслабитися і бути самим собою, це можливість дізнатися щось нове, про що в школі не дізнаєшся, це нові знайомства зі своїми однолітками, про які ти навіть і не мріяв, і звичайно ж, ігри... адже кожен з нас не проти розім’ятися у веселій компанії.

Всі ці радощі літньої пори відчули діти, які прийшли в християнський табір денного типу з риторичною назвою «Зустріч». Тут, колись незнайомі учасники табору, могли познайомитися і стати приятелями. Але навіть не в цьому головна мета табору. Зустрічей в нашому житті відбувається величезна безліч, але лише ОДНА здатна змусити людину, і навіть дитини, задуматися, хто він такий і для чого живе. Саме ця ЗУСТРІЧ здатна кардинально поміняти погляди людини і дати йому надію. Я говорю про довгоочікуване знайомство людини зі своїм Творцем і Спасителем - Ісусом Христом.

Протягом 4 днів відкривали для себе як можна стати другом Ісуса, розкриваючи таємницю кольорових намистинок на браслетах, які дітям подарували в перший день табору. Одна за однією таємничі намистинки знімали свої маски невідомості і це додавало якийсь шарм таємничості...

Кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути, а в нашому випадку прочитати. Важко описати дитячий захват від ігор на мокрій, покритій піною клейонці. Спочатку проводилися естафети - біг, повзання по піні, а потім збирання різнокольорових м'ячиків і викидання їх за межі клейонки. Важко було зрозуміти, де м'ячики, а де діти - все змішалося в піні. Але головне - місячний викид адреналіну всього за 15 хвилин гри!

Літати - не літали, а от повзати - повзали під парашутом! І не тільки. Виявляється, скільки різноманітних ігор можна пограти, якщо у вас є парашут! А у нас він був =)

Як приємно грати не тільки для того, щоб пограти, але і доставити радість твоєму шлунку. Це всілякі ігри-ласощі: «Цукерковий бум» - ловиш лідера, знімаєш з нього цукерку і несеш на свою базу; «Віні-пух» - ця гра підходить для тих, хто любить кукурудзяні палички, і притому в особливо величезних кількостях.

Ігри тематичні створювали атмосферу, в якій діти могли вчитися і притому невимушено, а також давали можливість не тільки розважитися, але й самореалізуватися, оперативно приймаючи рішення, виховуючи особисту відповідальність за їх прийняте рішення і можливість розвитку спільної діяльності. Уміння працювати в команді, підкорюючи свої дії та бажання спільній справі, розподіляючи обов'язки і плануючи свої дії призводять до єдності та поваги учасників ігрового процесу. Гра вимагає активних дій від кожного учасника гри. До таких ігор належать: «Пошук ясел» де діти повинні були прийняти важливе рішення, кому подарувати перлинку; «Збережи життя» - запалена свічка символізувала життя, яку потрібно було команді зберегти, коли в них стріляють водяними кульками і бризкають з пластикових пляшок; «Сутичка за воду» - гра про племена, які борються за право мати воду, але тільки живу воду неможливо вкрасти, отруїти і яка не має властивості закінчуватись. Ісус називає Себе водою живою, і всякий, хто буде пити, не буде спраглим. Як же мати оцю воду? Попросити у Бога бути з тобою. Це так просто... ... Читати далі »

Дата події: 17.08.2013
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 2315 разів
Погода в Яготині
Погода в Яготині
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Проверка ТИЦ
Ідея та розробка сайту - Едуард та команда. © vnebo, 2008-2023. 
При використанні інформації, обов’язкове активне посилання на vnebo.in.ua