Що ви хотіли б побачити на vnebo?
Всього відповідей: 97
Форма входу
Пошук по vnebo
Новини церкви » 2013 » Липень » 27

Дитячий християнський табір «Пілігрим» в селі Богданівка, Яготинського району (27.07.2013)

З 22 по 27 липня в селі Богданівка, в Яготинському районі, відбувся дитячий християнський табір. Участь у проведенні табору приймала команда волонтерів з церков різних міст: Хмельницького, Харкова, Києва, Згурівки, Яготина та з самого села Богданівки. За тиждень табір відвідало близько 60 дітей, які протягом 6 днів, крім різних ігор, конкурсів та естафет змогли дізнатися християнські принципи життя які записані в святій книзі Біблії.

Кожного дня табір починався із веселої зарядки під музику, потім був вільний час для спортивних ігор, після цього всі збиралися у залі сільського клубу, щоб послухати нову історію із Біблії та вивчити нову пісню. Потім всі команди розходились по території та могли обговорити почуту історію, іноді робили власноруч цікаві аплікації та інші поробки і порім збиралися на ланч. Після обіду щодня організовувалася нова загальнотабірна гра: «Сафарі», «Золота лихоманка» обо «Захоплення прапору»… А під кінець дня всі команди знову збиралися у залі, щоб поділитися із іншими, що нового вони підготували за день, згадати тему, яку вони обговорювали у групі, отримати табірну пошту (кожен учасник міг написати листа учасникові із іншої команди), а також могли отримати призи за перемоги у конкурсах.

В останній день, у суботу, в табір були запрошені батьки дітей-учасників, адміністрація села та вчителі місцевої школи. Діти підготували кращі виступи, щоб поділитися з батьками тим, як чудово вони провели час за п’ять днів табору: співали християнські пісні, розповідали «золоті вірші» (важливі та повчальні уривки з Біблії). Лідери підсумовували все що вивчали з дітьми та запросили їх на подальші зустрічі. Директор Богданівської школи Людмила Олександрівна, що була присутня, також висловила слова подяки до команди, що проводила табір, та настанови дітям, щоб вони запам’ятали те що вивчили за час табору. На завершення лідери заспівали пісню під назвою «Молитва за Україну» яка ще раз нагадала всім, що потрібно турбуватися за наше молоде покоління, та за всю Україну.

Дата події: 27.07.2013
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 2905 разів
Погода в Яготині
Погода в Яготині
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Проверка ТИЦ
Ідея та розробка сайту - Едуард та команда. © vnebo, 2008-2023. 
При використанні інформації, обов’язкове активне посилання на vnebo.in.ua