Що ви хотіли б побачити на vnebo?
Всього відповідей: 97
Форма входу
Пошук по vnebo
Новини церкви » 2012 » Серпень » 03

Табір «Крок за кроком» у Яготині (03.08.2012)

Гра "Загублений світ" - табір "Крок за кроком" у місті Яготин Гра "Золота лихоманка" - табір "Крок за кроком" у місті Яготин
Гра в "Парашют" - табір "Крок за кроком" у місті Яготин
Караоке - табір "Крок за кроком" у місті Яготин В залі - табір "Крок за кроком" у місті Яготин

У Яготині, дитячі табори від церкви «Дім Молитви» вже давно стали традицією! Щоліта молодь церкви знаходить теплий сонячний тиждень, щоб провести для місцевих дітей та гостей Яготина веселий табір. І щоразу бажаючі прийняти участь знаходять інформацію про табір на об’явах, навіть за кілька днів перед початком табору.


Зазвичай, день у таборі розпочинається у залі вітанням нових учасників, караоке та конкурсами… Продовжується на території табору проведенням рольової загально-табірної гри на тему біблійної історії. Потім всі діти, захоплені грою, слухають у залі повчальну біблійну історію та з цікавістю спостерігають на великому екрані за слайдами та відео, що доповнюють історію. Після цього, команди разом із своїми лідерами знаходять на території затишне місце, щоб обговорити історію та зробити висновки. По невеликій перерві з обідом, дітей знову чекає, кожен день нова, захоплююча гра. Чи то «Золота лихоманка», де діти шукають по території «золото», обмінюють на умовні гроші в «банку» та можуть скористатися ними в конкурсах чи в «магазині»… Чи гра «Загублений світ», де учасники відправляються на «безлюдний острів» щоб, виконуючи завдання на різних пунктах, отримати частинки карти, яка допоможе їм віднайти причину зникнення з «острова» людей… Та в кожній грі діти можуть виграти гарні призи!

Програму табору доповнюють театральні сценки, де кожен може взяти участь, пісні, конкурси, «пошта» в якій кожен учасник табору може написати листа іншому. А в кінці дня всі діти збираються в залі, щоб кожна команда змогла показати те, що вони сьогодні підготували та отримати винагороди за перемогу в командних іграх. Після закінчення дня та отримання солодкого ланчу, діти вже не дочекаються, коли розпочнеться новий день табору!


Після табору всі діти запрошуються відвідувати християнський клуб, дуже схожий на табір, що відбувається весь рік щонеділі об 11:00 по вул. Пушкіна 28 у місті Яготин.

Дата події: 03.08.2012
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 1944 разів
Погода в Яготині
Погода в Яготині
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Проверка ТИЦ
Ідея та розробка сайту - Едуард та команда. © vnebo, 2008-2023. 
При використанні інформації, обов’язкове активне посилання на vnebo.in.ua