Що ви хотіли б побачити на vnebo?
Всього відповідей: 97
Форма входу
Пошук по vnebo
Новини церкви » 2012 » Квітень » 15

Пасхальне служіння у Яготинській церкві "Дім Молитви" (15.04.2012)

Святкування Пасхи в церкві «Дім Молитви» міста Яготин

Ще у Старому Заповіті це свято святкувалось в честь виходу Ізраїлю з Єгипетського полону. На згадку про ці події в Єрусалимі потрібно було щороку здійснювати ритуальне заколення однорічного ягняти чоловічої статі, без вади, якого слід було спекти на вогні і з'їсти повністю, не переломив кісток, з опрісноками (мацою) і гіркими травами в сімейному колі протягом пасхальної ночі. Пасхальне ягня в юдеїв стало прообразом Христа в Новому Заповіті, тому Христос іменується ще Агнцем Божим, Агнцем Пасхальним, Пасхою.

… наша Пасха, Христос, за нас у жертву принесений.
(Біблія, 1 послання до Коринтян 5:7)

Саме під час святкування старозавітної Пасхи, Ісус був розіп’ятий на хресті та воскрес на 3 день. І це символічно підкреслює, що християни у Новому Заповіті повинні святкувати Пасху на згадку, як Ісус своєю смертю вивів нас з полону гріха.

Отже, Пасха, – це не крашанки з паскою, не «освячення» у церкві продуктів (це лише традиції, що розвинулись на території слов’янських народів – Біблія не говорить ні слова про ці обряди)! Пасха – це святкування воскресіння Ісуса Христа! По справжньому, святкування з радістю, з людьми, з якими ти ходиш до церкви постійно, а не раз на рік. Не даремно говорять: «Ходити до церкви раз на рік, на Пасху, все одно що митися у ванні раз на рік, на день народження»

Тому запрошуємо вас на служіння щонеділі о 10:00 в церкві «Дім Молитви» міста Яготин.

Пасхальні служіння в церкві «Дім Молитви» відбулися 15 та 16 квітня 2012р. Про наступні святкові та щонедільні служіння можна довідатися в дошці оголошень сайту.

Пасхальне служіння у Яготинській церкві "Дім Молитви" (4) Пасхальне служіння у Яготинській церкві "Дім Молитви" (4) Пасхальне служіння у Яготинській церкві "Дім Молитви" (2) Пасхальне служіння у Яготинській церкві "Дім Молитви" (1) ... Читати далі »
Дата події: 15.04.2012
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 1223 разів
Погода в Яготині
Погода в Яготині
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Проверка ТИЦ
Ідея та розробка сайту - Едуард та команда. © vnebo, 2008-2023. 
При використанні інформації, обов’язкове активне посилання на vnebo.in.ua