Що ви хотіли б побачити на vnebo?
Всього відповідей: 95
Форма входу
Пошук по vnebo
Новини церкви » 2011 » Грудень » 03

Гості з місії "Слово Життя" на зустрічі молодіжного християнського клубу церкви "Дім Молитви" у місті Яготин (03.12.2011)

Цієї суботи, 03 грудня 2011р, зустріч молодіжного християнського клубу церкви "Дім Молитви" у місті Яготин провела молодь з інституту "Слово Життя" (м. Бориспіль).

Брат Тимофій зі "Слова Життя", під час дискусії, розкрив тему про те, в якому напрямку ми використовуэмо свій час. Для наочносі він використав компас (як напрямок куди ми рухаємось в нашому житті) та годинник який відображав скільки часу ми витрачаємо і на які справи. Кожен із присутніх для себе прийняв рішення як правильно розподіляти свій час!

Дискусію супроводжували чудове музичне прославлення, та конкурс на найкращого кулінара. Шедеври кулінарного мистецтва можна побачити у фотоальбомі церкви. Переможцем конкурсу стала сестра Таня що приготувала самий цікавий бутерброд.

Всі присутні чудово провели час разом, та запросили гостей на наступний раз!

Гості з місії "Слово Життя" на зустрічі молодіжного християнського клубу церкви "Дім Молитви" у місті Яготин (3) Гості з місії "Слово Життя" на зустрічі молодіжного християнського клубу церкви "Дім Молитви" у місті Яготин (2) Гості з місії "Слово Життя" на зустрічі молодіжного християнського клубу церкви "Дім Молитви" у місті Яготин (1) ... Читати далі »
Дата події: 03.12.2011
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 1052 разів
Погода в Яготині
Погода в Яготині
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Проверка ТИЦ
Ідея та розробка сайту - Едуард та команда. © vnebo, 2008-2021. 
При використанні інформації, обов’язкове активне посилання на vnebo.in.ua