Що ви хотіли б побачити на vnebo?
Всього відповідей: 97
Форма входу
Пошук по vnebo
Новини церкви » 2010 » Грудень » 17

За останній місяць нас відвідало 67 відвідувачів! (17.12.2010)

З 17 листопада по 17 грудня 2010 року, нас відвідало 67 відвідувачів з України, Росії, Норвегії та інших країн! Загалом було проглянуто 1111 сторінок. Більшість переглянули від 3 до 9 сторінок за один раз.


Діаграма відвідувань сайту vnebo.in.ua за грудень 2010


Після невеликої перерви в роботі сайту та "переїзду" на новий хостинг, сайт знову починає "набирати оберти". Потенційними відвідувачами сайту vnebo вважаються жителі міста Яготина та сіл Яготинського району. А також всі, хто шукає інформацію про Яготин мають право знати про церкви євангельських християн Баптистів, що є на території Яготинського району.


Для досягнення цих цілей, нами була використана реклама на запрошеннях на молодіжні зібрання та в групі Яготинської церкви ЄХБ в соціальній мережі "Вконтакте". У майбутньому листівки - запрошення до церкви міститимуть адресу сайту, а також планується купівля доменного ім’я в зоні "in.ua", "org.ua" або "kiev.ua" - воно потрібне для кращого індексування пошуковими машинами, та ефективнішого додавання посилань з інших сайтів. Якщо ви можете допомогти у оплаті доменного імені будь якою мінімальною сумою, будьласка зв’яжіться з адміністратором по будь якому з цих контактів.

Дата події: 17.12.2010
Додав: amelin-ed
Проглянуто: 1065 разів
Погода в Яготині
Погода в Яготині
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Проверка ТИЦ
Ідея та розробка сайту - Едуард та команда. © vnebo, 2008-2023. 
При використанні інформації, обов’язкове активне посилання на vnebo.in.ua