Що ви хотіли б побачити на vnebo?
Всього відповідей: 97
Форма входу
Пошук по vnebo

Молодь церкви

Запрошення на молодіжний клуб церкви Церква «Дім Молитви» у м.Яготині завжди відзначалась активною, люблячою Бога молоддю. За довгий час існування баптистської церкви у місті, молоді брати та сестри послужили Господеві найрізноманітнішими способами. Це були і церковні зібрання для молоді, і проведення літніх християнських таборів, фото з яких можна проглянути у фотоальбомі сайту, і постановка театрального мюзиклу «Сошедший с небес», про життя, розп'яття та воскресіння Ісуса Христа… Також служіння у навколишніх селах нашого району, і робота з проблемними дітьми у Яготинському інтернаті, фото та інформацію з яких буде в найближчий час оприлюднено на сайті. запрошення на молодіжний клуб
Зустрічі для молоді у християнському клубі проводилися щосуботи о 18:00, за адресою: м. Яготин, вул. Пушкіна 28. Молодь від 15 до 25 років мали захоплюючі вечори у компанії віруючих людей, вивчення Біблії, конкурси, творчість та гарний настрій.

Але зараз, через замалу кількість молоді бажаючих брати участь у християнському клубі, зустрічі призупинено. Сучасна молодь все більше віддає перевагу спілкуванню в інтернеті замість реального проведення часу разом. Якщо ви вважаєте, що для молоді нашого міста Яготин було б корисно проводити християнські зустрічі, напишіть будьласка свою думку у гостьовій книзі, і служителі церкви обов’язково приймуть її до уваги!

З енциклопедії про баптистів
  - Баптизм (від грец. хрещення) - один із напрямів протестантизму.
  - Заснування
  - Відомі баптисти у світі
  - Баптисти в Україні
  - Статут віри
Погода в Яготині
Погода в Яготині
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Проверка ТИЦ
Ідея та розробка сайту - Едуард та команда. © vnebo, 2008-2023. 
При використанні інформації, обов’язкове активне посилання на vnebo.in.ua