Що ви хотіли б побачити на vnebo?
Всього відповідей: 97
Форма входу
Пошук по vnebo

Табори від Яготинської церкви «Дім молитви»

У 2013 році табір у Місті Яготин відбудеться з 5 по 9 серпня.
Табір «Крок за кроком» у Яготині

У Яготині, дитячі табори від церкви «Дім Молитви» вже давно стали традицією! Щоліта молодь церкви знаходить теплий сонячний тиждень, щоб провести для місцевих дітей та гостей Яготина веселий табір. І щоразу бажаючі прийняти участь знаходять інформацію про табір на об’явах, навіть за кілька днів перед початком табору.


Зазвичай, день у таборі розпочинається у залі вітанням нових учасників, караоке та конкурсами… Продовжується на території табору проведенням рольової загально-табірної гри на тему біблійної історії. Потім всі діти, захоплені грою, слухають у залі повчальну біблійну історію та з цікавістю спостерігають на великому екрані за слайдами та відео, що доповнюють історію. Після цього, команди разом із своїми лідерами знаходять на території затишне місце, щоб обговорити історію та зробити висновки. По невеликій перерві з обідом, дітей знову чекає, кожен день нова, захоплююча гра. Чи то «Золота лихоманка», де діти шукають по території «золото», обмінюють на умовні гроші в «банку» та можуть скористатися ними в конкурсах чи в «магазині»… Чи гра «Загублений світ», де учасники відправляються на «безлюдний острів» щоб, виконуючи завдання на різних пунктах, отримати частинки карти, яка допоможе їм віднайти причину зникнення з «острова» людей… Та в кожній грі діти можуть виграти гарні призи! Програму табору доповнюють театральні сценки, де кожен може взяти участь, пісні, конкурси, «пошта» в якій кожен учасник табору може написати листа іншому. А в кінці дня всі діти збираються в залі, щоб кожна команда змогла показати те, що вони сьогодні підготували та отримати винагороди за перемогу в командних іграх. Після закінчення дня та отримання солодкого ланчу, діти вже не дочекаються, коли розпочнеться новий день табору!
Після табору всі діти запрошуються відвідувати християнський клуб, дуже схожий на табір, що відбувається весь рік щонеділі об 11:00 по вул. Пушкіна 28 у місті Яготин.
Гра "Загублений світ" - табір "Крок за кроком" у місті Яготин Гра "Золота лихоманка" - табір "Крок за кроком" у місті Яготин
Гра в "Парашют" - табір "Крок за кроком" у місті Яготин
Караоке - табір "Крок за кроком" у місті Яготин В залі - табір "Крок за кроком" у місті Яготин
У 2013 році табір у Богданівці відбудеться з 22 по 26 липня.
Табір «Крок за кроком» у селі Богданівка, Яготинського району

Щоліта, неначе острівок світла, радості та веселих подій, у селі Богданівка, Яготинського району, відбувається табір для дітей! І кожного разу, учасники табору насолоджуються веселими іграми, цікавими завданнями, караоке, подарунками, солодощами та знаходять собі нових друзів, з якими потім довго переписуються у соціальних мережах. А також, мають змогу дізнатись багато нових історій із Біблії та знайти відповіді на свої запитання. У таборі приймають участь не тільки місцеві діти із Богданівки, але й ті хто приїхав на літо в село із Києва та Яготина.

Загально-табірна фото - дитячий християнський табір у селі Богданівка, Яготинського району
Гра "Загублений світ" - дитячий християнський табір у селі Богданівка, Яготинського району Гра кульками з водою - дитячий християнський табір у селі Богданівка, Яготинського району Пікнік на природі - дитячий християнський табір у селі Богданівка, Яготинського району Загально-табірна гра - дитячий християнський табір у селі Богданівка, Яготинського району

Табори місії "Відкрита Біблія"

Табори місії "Відкрита Біблія" поєднують в собі всебічний розвиток дітей та підлітків, батьківське піклування лідерів та приємний відпочинок на мальовничих природних територіях. Табірний сезон цього року буде не звичайним. Замість звичних двох дитячих і двох підліткових змін буде всього дві зміни:
  • 1 зміна - 7-14 років, з 24.06 по 05.07
  • 2 зміна - 8-13 років, з 08.07 по 19.07
Ціна путівки 1500 грн. Дзвоніть нам в офіс: +38044 566 88 03 з 11.00 до 17.00 Нагадуємо, що окрім путівки дитині необхідно мати: довідку про стан здоров'я, картку щеплень, а також заповнена і підписана батьками або опікунами

Наметовий табір "Дружній Вогонь" 2013

Християнський наметовий табір в м.Переяслав-Хмельницький, на козинських горбах для молоді 15-25р. (Ліс, Дніпро, намети, відпочинок, духовне збагачення, друзі, вогнище=))

а також
СМУГА ПЕРЕШКОД!!!
актуальні теми:
...
Дата: 13-20 липня 2013р.
вимоги:
Вік: 15-30 років
вартість:300грн.

З собою потрібно мати:
-спальники
-палатку (якщо є)
-Біблію (якщо є)
-засоби гігієни(зубна паста, шампунь і т.д.)
-миску, чашку, ложку(те, чим ви будете їсти)
-пляжні принади(купальник)
-спортивний одяг(для смуги перешкод)
-ліхтарик
-"приманка" для комарів;)))
-і щоб відпустили батьки звичайно ж:))

з собою не брати:
-"горючі" напої
-цигарки
-дорогоцінності

Табори місії "Слово Життя"

Літній табір "Ти у фіналі"

Ти втомився від нудних таборів, банальних розваг? Ти хочеш, щоб це літо було краще, ніж зазвичай? Проведи канікули в місці, яке запам'ятається тобі надовго. Запрошую тебе на високо заряджений тиждень, повний пригод і яскравих емоцій. Тиждень в таборі «Слово Життя» запам'ятається назавжди. І я готовий тобі це довести:

Літній табір "Ти у фіналі" (місія Слово Життя) 2012
Поспішаємо повідомити тобі, що навіть якщо ти був у нашому таборі раніше, то, приїхавши в нього в цьому році, ти будеш приємно здивований, як він змінився.

Телефон для реєстрації +38 067 445 84 34

Дитячий табір "Джерело Надії"

Бажаєш поринути у незабутній світ пригод? В чудову атмосферу радості і дружби наповнену активним відпочинком? Зустріти старих друзів та знайти нових? Запрошуємо тебе у християнський дитячий літній табір "Джерело Надії", що буде проходити на березі Чорного Моря. У нашому таборі ти відчуєш радість спілкування з однолітками, теплу атмосферу християнського життя. На тебе чекає цікава програма, захоплюючі спортивні ігри, насолода від морських хвиль та найголовніше це вивчення Біблії через захоплюючі історії та вечірні зустрічі. Приєднуйся до нас! Ми будемо раді бачити саме тебе у нашому християнському таборі "Джерело Надії".
Християнський табір "Джерело Надії"
З енциклопедії про баптистів
  - Баптизм (від грец. хрещення) - один із напрямів протестантизму.
  - Заснування
  - Відомі баптисти у світі
  - Баптисти в Україні
  - Статут віри
Погода в Яготині
Погода в Яготині
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Проверка ТИЦ
Ідея та розробка сайту - Едуард та команда. © vnebo, 2008-2023. 
При використанні інформації, обов’язкове активне посилання на vnebo.in.ua