Що ви хотіли б побачити на vnebo?
Всього відповідей: 89
Форма входу
Пошук по vnebo
З енциклопедії про баптистів
  - Баптизм (від грец. хрещення) - один із напрямів протестантизму.
  - Заснування
  - Відомі баптисти у світі
  - Баптисти в Україні
  - Статут віри
Погода в Яготині
Погода в Яготині
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Проверка ТИЦ

Гостьова книга

Сторінки: « 1 2 3 »
Показано 16-30 з 40 повідомлень
Немає
фото
25. Эдуард [amelin-ed]  
Розділ сайту "Дошка оголошень" тимчасово оновлюється модератором "believer" (Амєлін Юрій) - можна звертатись до нього з пропозиціями та зауваженнями.
0  
(05.05.2011 в 19:44)
Немає
фото
24. виталий rety [Пастор_Віталій]  
Адмін додав на стартову сторінку чудове фото з авто, на яких на свято Пасхи приїхали ми та наші гості! Частіше б так.
0  
(29.04.2011 в 17:03)
Немає
фото
23. виталий rety [Пастор_Віталій]  
Ед відредактуй будьласка ХГ 3 та 4 випуск в каталозі файлів. Дякую.
0  
(29.04.2011 в 16:57)
Немає
фото
22. виталий rety [Пастор_Віталій]  
Так Ед, вже немає захисного коду. Дякую!
0  
(28.03.2011 в 09:44)
Немає
фото
21. Эдуард [amelin-ed]  
Так, знаю. "Укоз" якістю захисних кодів не відзначається. sad Нажаль ми не можемо їх замінити, але наголошую для всіх: захисні коди існують тільки для незареєстрованих відвідувачів, особистість яких неможливо ідентифікувати. Зареєструйтесь на сайті і більше ніякі коди та реклама не будуть вам заважати користуватись повними можливостями сайту! Зверніть увагу, якщо ви вже зареєстровані на будь якому іншому сайті системи Ucoz, то швидше за все, ваш логін є у системі Unet, тоді реєструватись на нашому сайті не потрібно! Просто введіть свій e-mail та пароль у полі "Вхід на сайт" і ви вже на нашому сайті. В гіршому випадку, ви просто отримаєте відповідь, що такий логін/пароль не існує, значить потрібно зареєструватись.
0  
(11.03.2011 в 08:41) Країна: Україна | Місто: Яготин | Віросповідання: Баптист
Не
зареєс-
трований користувач
20. Vitalik E-mail  
Ед привіт! В такому разі я думаю почнемо викладати ХГ тільки за 2011 рік, а потім видаляти по мірі старі номери, хто зацікавлений збереже собі на комп. Моя ідея для користі когось, найперше зацікавлених, а архів, його весь напевне ніхто ніколи так і не перечитає! Все буде добре, я тобі передам в неділю ці номери. Дякую за розуміння.

Одне нам заважає, це код захисту внизу, якого я вгадую на 10й раз, щоб відправити лист, його не можливо якось, щось... ну ти сам знаєш...

0  
(10.03.2011 в 10:19)
Немає
фото
19. Эдуард [amelin-ed]  
Привіт Vitalik.
Непогана ідея. Але, зважаючи на те, що в нас поки що досить обмежений доступний дисковий простір (для сайту виділено 400Mb, зараз сайт займає 80Mb, ще 150Mb заплановано під відео про різні служіння церкви, яке зараз готується і незабаром буде викладено), тому думаю розумно поки що обмежити загальний розмір всіх номерів журналу 100Mb-120Mb, а при перевищенні, старіші номери або видаляти, або ще стискати в якості, або архівувати.
А взагалі ідея гарна. Дуже надіємось, що скоро цей сайт зможе стати осередком спілкування людей з нашої церкви.

P.S. Доречі, зараз над сайтом працюємо тільки я та Юра (зареєстрований як believer), але планується зібрати та підготовити невелику команду, яка зможе працювати над різними частинами сайту (новини, підтримка форуму, інформація про сільські церкви, відео, аудіо...) Тому, якщо в тебе будуть відносно цього ідеї, обов’язково висловлюй.

0  
(09.03.2011 в 09:39) Країна: Україна | Місто: Яготин | Віросповідання: Баптист
Не
зареєс-
трований користувач
18. Vitalik E-mail  
Ед, скажи будь-ласка, я хочу викласти на наш сайт "Християнську газету" в pdf. по 12-14 мб. за минулий рік та добавляти номери, що будуть виходити. Як ти на це дивишся? Поки-що в інеті вона є на www.pressaru.de, а класно читати її в pdf. Благословінь!
0  
(04.03.2011 в 16:41) | Місто: Yagotin
Немає
фото
17. Эдуард [amelin-ed]  
Вітаю всіх гостей цього сайту любов’ю Господа нашого Ісуса Христа!

Дуже дякую, що завітали до нас. Відтепер цікаві новини, фотогалерея, спілкування і звісно ж новий дизайн нехай щодня дарують Вам нові враження!

P.S. Дуже цікава Ваша думка! Напишіть, будь ласка ваші враження та пропозиції відносно нового дизайну.

0  
(25.11.2010 в 12:10) Країна: Україна | Місто: Яготин | Віросповідання: Баптист
Не
зареєс-
трований користувач
16. Анатолій Волошин E-mail  
Привіт Друзі!!!

Дуже гарна ідея зробити сайт. Думаю при наявності вільного часу у адміна, ця справа буде розвиватися, цікаво подивитися як ви там поживаете, добавте розділ фотки...Привіт Вам від нашої сімї ми вас всіх памятаемо, любимо, і надіемось Бог ще дасть зустрітися!!!

0  
(2009)
Не
зареєс-
трований користувач
15. Inna E-mail  
Дорогие дрзья, братья и сестры! Прошу вас помоиться о моем друге, который увлекатся буддизмом.Я ему свидетельствовала о Христе - он начал читать Слово Божье, но разницы в том как жить не видит. Помолитесь, пожалуйста, чтобы Господь открылся ему в Своей любви, славе и истине, вложил ему желание к познанию воли Бога в отношении к его жизни и освободил от демонического воздействия! Пусть Господь благословит ответом ваши молитвы и воздаст вам по богатству Своих щедрот!
0  
(2009)
Не
зареєс-
трований користувач
14. AlexZakirov E-mail  
В России уже 100 христианских мини-типографий!

Во имя Господа Иисуса Христа просим Вас не удалять данное сообщение!
Оно поможет тысячам людей обрести Спасение через печатное Слово Божье. Мы тратим много времени, вручную размещая его на сайтах. Это наша единственная возможность донести до верующих информацию о проекте.

В России за год появились около 100 христианских мини-типографий. Однако этого недостаточно. В наш век информации данное служение очень важно для любой церкви. Цены в печатных салонах очень дороги. Единственный выход - самим печатать продукцию по самым низким ценам. Мини-типография за 6000р окупается за 1-2 месяца и, кроме того, приносит служителю доход за счет заказов.
Смотрите подробнее о проекте:
http://revive.delovery.ru/index.php?option=com_content&task=view&id=6&Itemid=1

Пусть Бог благословит вас!

С уважением
и любовью во Христе
исполнительный директор
миссии «Медиа Пробуждение»
Алексей Закиров

0  
(2009)
Не
зареєс-
трований користувач
13. В.П. E-mail  
Задумався...
Поясніть будь-ласка в пяти десяти словах, чому не можна ходити до ворожки? Вона ж молиться до Бога, має Біблію, вірує, допомагає і грошей не бере...
0  
(2009)
Не
зареєс-
трований користувач
12. Ed E-mail  
Вітаю Вас, Lyusya.
Дякую за відверте та щире побажання та висловлення власної думки на нашому сайті. Ми це дуже цінимо.
Справді, саме зараз розробляється новий дизайн та повністю нова схема сайту. Так як ця схема була розроблена лише в підтримку різдвяним запрошенням, а також для зручнішого зв’язку з тим, хто хотів би знайти нашу церкву. Оформлення намагались наблизити до стилю різдвяної ночі, саме тому було обрано таку гаму кольорів.
Але новий сайт буде включати в себе на багато більше цікавої інформації та нових засобів спілкування і ,звісно ж, новий дизайн.
Тому ми всіх запрошуємо знову і знову відвідати наш сайт, і ще раз переконатись, що життя з Господом яскраве та наповнене радості і Божої любові!
0  
(2009)
Не
зареєс-
трований користувач
11. Lyusya E-mail  
Вітаю Вас члени громади ЄХБ
як на Ваш погляд змінити оформлення сайту? Ви ж християни і навіть за цим можна оцінити на стільки в Вашому серці живе радість-Христос, а оформлення сутінкове, моя пропонова, зробіть його яскравішим як Ваше життя. Благословінь.
0  
(2009)
1-15 16-30 31-40

Ім'я *:
Email:
WWW:
Країна:
Місто:
Віросповідання:
Код *:
Ідея та розробка сайту - Едуард та команда. © vnebo, 2008-2018. 
При використанні інформації, обов’язкове активне посилання на vnebo.in.ua